Ücretsiz Check-UP

by admin

Bizden ürün veya hizmet alıp almamanız farketmez. Aracınıza ücretsiz araç check-up’ı hizmeti Süha Otomotiv güvencesiyle!

Araç check-up’ı nedir?

Süha Otomotiv olarak ücretsiz sunduğuğumuz araç check-up’ı hizmeti ile aracınızın en önemli noktalarının kontrolünü yaparak yola güvenle devam etmenizi sağlıyoruz. 

Ücretsiz araç check-up’ı; lastikler, farlar, amortisör, egzoz, fren sistemi, fren hidroliği, akü, sıvılar (motor yağı, antifriz, cam suyu, akü suyu), klima, ön düzen ve sileceklerin ücretsiz kontrolünü kapsar.

Ücretsiz araç kontrolü hangi araçlara yapılır?

Binek araç, 4X4, kamyonet araçlarının ücretsiz kontrolünü Süha Otomotiv güvencesinde yaptırabilirsiniz.

Aracınız trafiğe çıkmadan önce olmazsa olmaz 11 önemli noktasının kontrolünü kapsayan ücretsiz araç check-up’ı sayesinde aracınızın ne kadar güvenli olduğu hakkında bilgilenmiş olacak ve aracınızın herhangi bir bakıma ihtiyacı olup olmadığını göreceksiniz. Bu sayede araç arızası ve kaza risklerini en aza indirerek hem kendinizi, hem sevdiklerinizi, hem de trafikteki diğer sürücüleri riske atmamış olacaksınız.
 

Ücretsiz check-up yaptırmak için ürün veya hizmet almak zorunlu mu?

Süha Otomotiv Servis Noktalarımızı ziyaret ettiğinizde bizden ürün veya hizmet alıp almamanız farketmeksizin bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Siz müşteri bekleme salonumuzda çayınızı yudumlarken, uzman personelimiz aracınızın 11 Nokta Kontrolü’nü gerçekleştirir ve aracınızın durumuyla ilgili sizi bilgilendirir. Bu hizmetin sonunda aracınızda bir arıza tespit edildiğinde, sadece onayınız olması durumunda bu arıza giderilir. 


Ücretsiz araç check-up’ı yaptırmak için çok bekler miyim?

Süha Otomotiv Servis Noktalarımızda ücretsiz sunulan 11 Nokta Kontrolü, siz çayınızı içene kadar gerçekleştirilir.